56 години докосваме бъдещето!

English

Финалисти в класацията "Бъди в час"

Браво!!!

На момчетата, които са допуснали най-много едно неизвинено и нито едно извинено отсъствие  за периода 1.10.2014г. – 16.01.2015г.

 

Това са:  

 Алтай Шефкет Халил – 8 клас, няма отсъствия;

2.                   Габриел Онник Алтунян - 8 клас, няма отсъствия;

3.                   Гален Ивелинов Йорданов - 8 клас, няма отсъствия;

4.                   Джан Севгин Мюмюн - 8 клас, няма отсъствия;

5.                   Енис Али Алегбер - 8 клас, няма отсъствия;

6.                   Ивайло Йорданов Иванов - 8 клас, няма отсъствия;

7.                   Иво Валентинов Димитров - 8 клас, няма отсъствия;

8.                   Мартин Красимиров Косев - 8 клас, няма отсъствия;

9.                   Йордан Валентинов Йорданов - 8 клас, с 1 неизв. отсъств.;

10.                            Джан Мехмедов Басриев – клас, няма отсъствия;

11.                           Дженан Гьокчел Мухамеров – 9в клас, няма отсъствия;

12.                           Дженгис Себахатин Реджеб – 9в клас, няма отсъствия;

13.                           Руфат Али Хюсеин – 9в клас, с 1/3 неизв. отсъствия;

14.                           Ценко Пенев Иванов - 9а клас, с 2/3 неизв. отсъствия;

15.                           Георги Миленов Минчев – 10а клас, с 1/3 неизв. отсъств.;

16.                          Добромир Венелинов Добрев – 10а клас, с 1/3 неизв. отс.;

17.                         Драгомир Неделчев Неделчев - 10а клас, с 2 /3 неизв. отс.;

18.                        Иван Мирославов Костов – 10а клас, с 1/3 неизв. отс.;

19.                         Онур Инан Неждет - 10а клас, с 1 неизв. отсъствия;

20.                         Християн Димитров Христов - 10а клас, с 1 неизв. отс.;

21.              Юки Бойков Юлиянов - 10а клас, няма отсъствия;

22.                         Антон Людмилов Хараламбиев – 10б клас, с 1 неизв. отс.;

23.             Димитър Мариянов Ангелов – 10б клас, няма отсъствия;

24.             Любослав Красимиров Лечев – 10б клас, няма отсъствия;

25.                        Васил Димитров Камбуров – 10в клас, няма отсъствия;

26.               Онур Севджан Джелил – 11а клас, с 1 неизв. отсъствие;

27.                       Свилен Радославов Денев - 11а клас, с 1 неизв. отсъствие.

 

 

Те получават предметна награда – слушалки с микрофон

и поздравителни адреси от ръководството на ПГМТ.


Павел Желязков © 2009