56 години докосваме бъдещето!

English

Футболистите на ПГМТ „Вл. Комаров” отново на върха

Завърши общинското първенство по футбол за средношколци, в което на ПГМТ „Вл. Комаров” взе участие и в двете възрасти – 8-10 и 11-12 клас.

Отбора 8-10 клас със сърцатата си игра и стоящ добре тактически зае ПЪРВО МЯСТО в тази възрастова група.

При отборите 11-12 клас на финала достигнаха заслужено отборите на ПГМТ „Вл. Комаров” и ПГСУАУ „Ат. Буров”. Срещата започна с високо темпо, като и двата отбора пропуснаха в самото начало изгодни положения за гол. Футболистите на ПГМТ започнаха да владеят топката повече и в края на полувремето, поведоха с 1:0. След почивката нашият отбор заигра по-сигурно и с бързи контратаки, така те успяха да вкарат още два гола срещу един на противника с краен резултат 3:1 и СТАНАХА ОБЩИНСКИ ПЪРВЕНЕЦ.

В навечерието на 50-годишния юбилей на  ПГМТ „Вл. Комаров” възпитаниците на треньора Георги Ташев поднесоха скъп подарък на своето училище – ДВЕ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ.